Google privatumo politika – priminimas vartotojams

2015 Spal 15 Google privatumo priminimo pranešimas. Norint atsisakyti privatumo politikos nepavyks, tik pažadėti perskaityti vėliau. Kitaip tariant, ši politika neišvengiama, jei naudositės Google paslaugomis.

Kai būsite pasiruošę toliau eiti į paiešką, slinkite žemyn ir spustelėkite „Sutinku“ arba tyrinėkite kitas šiame puslapyje pateiktas parinktis.

________________________________________
Kad būtų laikomasi duomenų apsaugos įstatymų, prašome peržiūrėti „Google“ privatumo politiką. Tai reikia atlikti ne dėl atlikto pakeitimo, tiesiog tai galimybė peržiūrėti kai kurias svarbiausias nuostatas.

Duomenys, kuriuos apdorojame, kai naudojate „Google“

• Pvz., kai ieškote restorano „Google“ žemėlapiuose ar žiūrite vaizdo įrašą „YouTube“, apdorojame informaciją apie tą veiklą, įskaitant informaciją apie žiūrėtą vaizdo įrašą, įrenginio ID, IP adresus, slapukų duomenis ir vietovę.
• Be to, apdorojame anksčiau nurodytų tipų informaciją, kai naudojate programas ar svetaines, kurios naudoja „Google“ paslaugas, pvz., skelbimus, „Analytics“ ir „YouTube“ vaizdo įrašų leistuvę.

Kodėl juos apdorojame
Šiuos duomenis apdorojame politikoje aprašytais tikslais, įskaitant šiuos:
• paslaugose siekiame teikti naudingesnį, geriau pritaikytą turinį, pvz., labiau atitinkamus paieškos rezultatus;
• patobulinti paslaugų kokybę ir kurti naujas paslaugas;
• teikti skelbimus pagal pomėgius, įskaitant atliktas paieškas ar sistemoje „YouTube“ žiūrėtus vaizdo įrašus;
• patobulinti saugą apsaugodami nuo apgaulės bei piktnaudžiavimo ir
• analizuoti bei įvertinti duomenis, kad suprastume, kaip naudojamos paslaugos.

Duomenų sujungimas

Be to, siekdami šių tikslų sujungiame duomenis iš skirtingų paslaugų ir įrenginių. Pvz., naudojame duomenis iš daugybės paieškos užklausų kurdami rašybos tikrinimo modelius, kuriuos naudojame visose paslaugose, ir sujungiame duomenis, kad įspėtume jus ir kitus naudotojus apie potencialią saugos riziką.

Sužinokite, kaip „Google“ naudoja duomenis jums teikiamoms funkcijoms pagerinti

Jums naudojant „Google“ paslaugas, pvz., Žemėlapius, Paiešką ar „YouTube“, generuojama informacija, pvz., vietos, kurių ieškote, jums patinkantis turinys ir jūsų pažįstami žmonės. Naudodami šią informaciją galime įvairiais būdais tobulinti jūsų naudojamus „Google“ produktus.

Nuspręskite, kaip naudojami jūsų duomenys

Jums pritaikytų „Google“ paslaugų pranašumais galite mėgautis dėl tokių technologijų kaip slapukai (tai nedideli duomenų rinkiniai, padedantys svetainėms įsiminti ankstesnius apsilankymus) ir kitų duomenų, pagrįstų jūsų atliktais veiksmais (pvz., ieškotais elementais ar žiūrėtais vaizdo įrašais).

Atminkite, kad galite valdyti, kaip „Google“ naudoja šią informaciją. Galite išjungti „YouTube“ ir Paieškos istoriją ir atsisakyti matyti pomėgiais pagrįstus skelbimus. Be to, galite išmokti tvarkyti slapukus.
Be abejo, visada galite prisijungti prie savo „Google“ paskyros, jei norite peržiūrėti ir naudoti visus įrankius ir valdiklius, kuriuos siūlome, kad lengviau valdytumėte internete teikiamas paslaugas.

Daugiau informacijos
Apsilankykite adresu www.google.com/policies, kad sužinotumėte daugiau apie technologijas, kurias naudojame teikdami paslaugas (pavyzdžiui, kaip „Google“ naudoja slapukus), ir kaip konkrečios „Google“ paslaugos apdoroja duomenis.

Bet kada valdykite savo „Google“ privatumo nustatymus adresu myaccount.google.com.
________________________________________

Patarimas: jei prieš sutikdami prisijungsite prie savo „Google“ paskyros, įsiminsime jūsų pasirinkimą visuose įrenginiuose ir naršyklėse, kur būsite prisijungę.

Kitos parinktys
Yra daug privatumo nustatymų, kuriuos galite naudoti net atsijungę ir pasiekti norimas „Google“ paslaugas.
________________________________________
Paieškos tinkinimas
Nustatykite, ar paieškos rezultatai bus paveikti paieškos veikla šioje naršyklėje
REDAGUOTI NUSTATYMUS
Skelbimų nustatymai
Koreguokite „Google“ rodomų skelbimų tipus
REDAGUOTI NUSTATYMUS
„YouTube“ tinkinimas
Nustatykite, ar jums teikiamoms „YouTube“ paslaugoms turi įtakos „YouTube“ paieška ir žiūrėjimo veikla šioje naršyklėje
REDAGUOTI NUSTATYMUS
Naršyklės nustatymai
Nustatykite, kaip naršyklėje naudojami slapukai
REDAGUOTI NUSTATYMUS
Bet kada valdykite savo „Google“ privatumo nustatymus adresu myaccount.google.com.

Atsisiųsti dokumentą google-politika PDF