MOKU.LT pradinis puslapis

Sociologija

Rodomi darbai nuo 1 iki 10. Iš viso 46.

Civilizacinio lygio procesai

Vytauto Kavolio civilizacijų analizė. Įvadas. Struktūra ir energija: civilizacijų analizės perspektyvos link. Išvados.

Analizė, sociologija; parsiųstas 429 kartų. Patalpintas 2006-03-12. Dydis: 12.33 KB.

Čigonų sociokultūriniai bruožai

Čigonų sociokultūriniai bruožai. Pagal A.Fraser knygą Čigonai. Apie sociologiją. Čigonų šaknys. Kilmė. Europos čigonų būtis viduramžiais. Antrojo Pasaulinio karo pasekmės. Nūdiena.

Referatas, sociologija; parsiųstas 355 kartų. Patalpintas 2006-10-24. Dydis: 15.35 KB.

Džiazo gerbėjų tyrimas

Sociologijos namų darbas. Džiazo gerbėjų tyrimas. Užduotis. Tyrimo objektas. Tyrimo tikslas. Tyrimo uždaviniai. Džiazas. Džiazo istorija. Džiazas Lietuvoje. Džiazo gerbėjų tyrimo anketa.

Tyrimas, sociologija; parsiųstas 1009 kartų. Patalpintas 2007-12-20. Dydis: 27.64 KB.

Emigracijos problema Lietuvoje

Įvadas. Tyrimo tikslas. Tyrimo uždaviniai. Emigraciją įtakojantys veiksniai. Statistiniai duomenys apie emigrantus. Su kokiomis problemomis susiduria žmonės išvykę svetur. Kliūtis - kalba. Reikalauja darbo patirties. Išsiskyrimas su šeima. Emigracijos padariniai. Anketa. Bendra tyrimo charakteristika.

Tyrimas, sociologija; parsiųstas 9116 kartų. Patalpintas 2007-08-01. Dydis: 16.84 KB.

Grožio kultas visuomenėje

Įvadas. Informacinių šaltinių apžvalga. Grožio suvokimas. Plastinė chirurgija. Grožio kultas Lietuvoje. Tyrimo analizė. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas. Priedai.

Kursinis darbas, sociologija; parsiųstas 497 kartų. Patalpintas 2011-04-20. Dydis: 343.54 KB.

Humanistinės egzistencinės teorijos taikymas

Žmogus – yra pagrindinis objektas, nagrinėjamas socialiniame darbe. Jo elgesys, mąstymo būdas, kitos savybės verčia mokslininkus vis labiau ir labiau tyrinėti. Jau nuo senų senovės filosofai nagrinėjo žmogų, jo vidines savybes. Savo darbe atskleidžiu du požiūrius į žmogų, kaip visuomenės objektą, socialinio gyvenimo dalyvį. Tai humanistinė ir egzistencialistinė pažiūros.

Referatas, sociologija; parsiųstas 6331 kartų. Patalpintas 2005-07-19. Dydis: 15.83 KB.

Identitetas ir jo palaikymo strategijos

Kiekvienas žmogus visuomenėje atlieka tam tikrą vaidmenį, kurį sąlygoja aplinka. Vaidmuo nustato schemą, pagal kurią žmogus turi elgtis konkrečioje situacijoje. Palyginkime benamį elgetą ir aukštą visuomeninę padėtį užimantį verslininką. Jų vaidmenys absoliučiai skiriasi: verslininkas turi išmokti jiems būdingų manierų, elgsenos taisyklių, o elgetos vaidmuo tokių suvaržymų neturi, visos tos taisyklės jam nepriimtinos. O visuomenė netgi smerktų bet kokį nukrypimą nuo normų, kurias ji suteikia kiekvienam vaidmeniui, todėl žmogus dažniausiai ir tampa tuo, ką vaidina.

Referatas, sociologija; parsiųstas 10414 kartų. Patalpintas 2005-08-28. Dydis: 9.57 KB.

Individualus socialinis darbas

Individualus socialinis darbas – tai kryptis, vertybių sistema ir praktikos tipas, naudojimas profesionalių socialinių darbuotojų sprendžiant psichines, socialines, tarpusavio santykių problemas, palaikant betarpišką tarpusavio kontaktą su individu ir jo šeima. Daugelis socialinių darbuotojų šį metodą supranta kaip klinikinį socialinį darbą.

Konspektas, sociologija; parsiųstas 4904 kartų. Patalpintas 2005-05-08. Dydis: 26.11 KB.

Intelektualinis meistriškumas

Mokslininkų bendruomenė neskiria savo darbo nuo gyvenimo. Tuo norima pasakyti, kad reikia išmokti savo gyvenimo patirtį panaudoti intelektualiniame darbe: mokėti ją tirti ir interpretuoti. Be to, reikia mokėti rūšiuoti informaciją, panašiai kaip tai daro geri rašytojai rinkdami straipsnius įvairiuose žurnaluose, o sociologai “kolekcionuodami” savo bylas - to reikalauja sisteminis mąstymas.

Konspektas, sociologija; parsiųstas 315 kartų. Patalpintas 2005-07-07. Dydis: 8.58 KB.

J. Baudrillard "Simuliakrai ir simuliacija"

Jean Baudrillard'o knygos "Simuliakrai ir simuliacija" analizė.

Analizė, sociologija; parsiųstas 1441 kartų. Patalpintas 2006-09-29. Dydis: 14.45 KB.

Puslapiai

Darbų paieška

Naujausi darbai


Naudingos nuorodos